En iyi fiyat Garantisi ile Düğün Organizasyonları

 

En iyi fiyat garantisi ve ön bilgi için bizi aramadan düğün yapmayın. Rezervasyon ve bilgi için 0384 532 7050

En özel gününü Kapadokya’nın tarihi güzelliği eşliğinde yaşamak isteyen çiftler için harika bir mekan olan Garden Inn Cappadocia’da, rüya gibi bir düğün için her şey hazır. Siz sevdiklerinizle hoşça vakit geçirirken, düğününüzün her ayrıntısını profesyonel ellere teslim edebilirsiniz.

HAZIRLIKLAR NE ZAMAN BAŞLAMALI?

Bu süreci stressiz geçirebilmek için Düğün.com'un önerisi, hazırlıklara en az dokuz ay önce başlamak. Bu zamanlama, özellikle arzu ettiğiniz mekan ve tarihte yer bulabilmeniz için çok önemli. Peki düğün yapabilmek için mümkün olan en kısa süre nedir? Davetiye seçimi ve gönderimi, davetli sayısı ve oturma düzeni, gelinlik provaları ve diğer hazırlıklar derken, en az üç aya ihtiyacınız var.

DÜĞÜN MEKANI

250 kişi ila 2000 kişi arasında Çavuşin kalesi manzarası ile mükemmel bir düğüne merhaba diyelim!

HANGİ TEMAYI İSTEMİŞTİNİZ?

Sonraki aşama birçok çifte göre değişiklik gösteriyor.Bize sorarsanız, ikinci aşama düğünün temasını belirleyerek, organizasyon seçimlerini bu temanın etrafında şekillendirmek olsa da gelin adayları gelinlikleri konusunda çok hevesli oldukları için ikinci aşamayı gelinlik seçimlerine ayırıyorlar!.

 

Siz sadece ne istediğiniz söyleyin deneyimli ve profesyonel ekibimiz bütün hazırlıklarını yapsın sizede zamanın keyfini sürmek kalsın.