ETKİNLİKLER VE DÜĞÜN

Beyaz düğünlerden, nikahlara ve özel günlere kadar Garden Inn Cappadocia her duruma uygun görkemli özel etkinlik mekanlarına sahiptir.

Yaşam boyu bir kez olsun bir kutlama ya da bir toplantı olsun, bunun Kapadokya tarzını yaydığından emin olacağız. Etkinlik ekibimiz, en baştan, sosyal etkinlikleri planlamak ve yürütmek, sansasyonel düğünler yapmak ve iş toplantılarını zarafetle ifade etmek için hazır olacaktır.

#GARDENINNEVENTS

ETKİNLİKLER

Mağaradan oyma alanlar ve etkinlik alanlarımız misafirlerimizin Garden Inn Cappadocia ile ilgili sevdiklerini ifade ediyor. Özel gününüz için mükemmel bir zemin oluşturacak alanlarımızı keşfedin.

#GARDENINNEVENTS

DÜĞÜN

Size özel menüler ile samimi düğün yemekleri ve organizasyonları. Unutulmaz bir Kapadokya ortamında unutulmaz bir an. Deneyimli ekibimiz tarafından mükemmelliği başarmak; Garden Inn Cappadocia’da özel bir anıya başlamak için harika bir yoldur.

DÜĞÜNÜNÜZÜ PLANLAYIN
#GARDENINNEVENTS

SOSYAL ETKİNLİKLER

Özel bir etkinliğinizin hatırlanması için fikir sizden plan bizden. Zengin kokteyl partilerinden, farklı etkinlik mekanlarından oluşan seçimlerimize özel yemeklere. Her şey yerinde olduğunda, rahatlayıp anın tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz.

ETKİNLİĞİNİZİ PLANLAYALIM
#GARDENINNEVENTS

TOPLANTI ETKİNLİKLERİ

Etkileyici mağara alanında toplantıda deneyimli bir etkinlik ekibi ve en yeni teknolojiyi ile; Garden Inn Cappadocia kurumsal etkinliğiniz için güçlü bir etki bırakmak için gereken her şeyi bir araya getirir.

TOPLANTINIZI PLANLAYALIM
#GARDENINNEVENTS

HGH CATERING

HGH Catering sıra dışı düğünler ve catering hizmetleri için oluşturduğu bir hizmet markasıdır.

HGH Catering ile Kapadokya bölgesinde birbirinden özel alanlarda eşsiz organizasyonlara imza atmaktadır.

Kalitenin her zaman ön planda olduğu HGH Catering etkinlikleri ile ,çiftlere özel organizasyonlardan 500 ila 2000 kişilik kurumsal etkinliklere kadar geniş bir yelpazede hizmetler sunmaktadır.

HGH catering bir Garden Inn Cappadocia kuruluşudur.